E-Mail:
ozturkler@ozturklerinsaat.com.tr
Tel #:
+999 99 999999
Adres:
Adres buraya gelecek.

1978'den 2010'a

İnşaat malzemeleri ticaretine 1978 yılında Karacabey'de Öztürkler Ticaret unvanıyla başladık. Toplumumuza, ekonomiye , yöremize ve kendimize yararlı işler yapmak, kazanmak kazandırmak hedefiyle çalıştık. Değer verdiğimiz saygın ilkelerden taviz vermeden büyümek için 1995 yılında ÖZTÜRKLER İNŞ. MALZ. TİC.SAN. LTD. ŞTİ. olarak yapılandık.

Satıcısı olduğumuz firmalarla ortak, çalışanlarımızla kardeş, müşterilerimizle dost olduk.

Değerli müşterilerimiz sizlerle, dostça, kardeşçe, saygı ve sevgi çerçevesi içinde otuz iki yılı paylaşmanın sevinicini, heyecanını ve gururunu yaşıyoruz.

Otuz iki yıldır, sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak, daima en iyiyi en uygun şartlarla sizlere ulaştırmak için elimizden geldiğince ve gücümüzün yettiğince çalıştık.Sizlerle sadece alışveriş yapmadık, dost olduk arkadaş olduk. Şahsiyet, dürüstlük kalite ve hizmeti bir bütün olarak gördük ve bu ilkelerle çalıştık.İnsan hayatını para ile ölçecek kadar uzun görmeyen bir zihniyetle tavsiyelerde bulunduk ve bundan sonraki iş hayatımızda da bu ilke ile çalışmaya, sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Noksanlarımızı, hatalarımızı görmeye çalıştık, bunun için sizlerin uyarı ve telkinlerine her zaman açık olduk ve olacağız. Siz müşterilerimizle ve aynı iş dalını paylaştığımız diğer arkadaşlarımız ve firmalarla düzeyli ve onurlu ilişkiler içinde bulunduk, bundan sonrada bu anlayışı sürdürmekte kararlıyız. Değerli müşterilerimiz, sizlerle ve daha yeni tanışacağımız binlerce yeni müşteriyle, daha bir çok 32 yılı birlikte yaşamayı, dost olmayı, arkadaş olmayı çocuklarımıza intikal edecek ilişkiler kurmayı umuyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

ÖZTÜRKLER LTD. ŞTİ. VE ÇALIŞANLARI